Treść strony

Misja Banku Spółdzielczego w Trzebnicy

Świadczenie kompleksowych, profesjonalnych i efektywnych usług finansowych poprzez zaspakajanie potrzeb Właścicieli Banku, klientów zamieszkującej lub prowadzącej działalność gospodarczą na terenie działania banku, w warunkach bezpieczeństwa zgromadzonych w Banku depozytów.

    Jesteśmy nowoczesnym i dynamicznym Bankiem, który istnieje od ponad 70 lat. Działamy na terenie powiatu trzebnickiego, wrocławskiego, oleśnickiego, milickiego, górowskiego, wołowskiego, średzkiego i rawickiego.

    Polityka prowadzona przez Zarząd sprawia, że Bank Spółdzielczy w Trzebnicy cieszy się dziś ogromną popularnością na rynku lokalnym. Dzięki sukcesywnemu rozwojowi zwiększamy ciągle tereny naszego działania, zdobywamy kolejnych klientów, systematycznie rozszerzamy gamę oferowanych produktów i usług, utrzymując konkurencyjność na arenie współczesnego rynku usług sektora bankowego.

    Na obecną chwilę do dyspozycji naszych Klientów oddaliśmy 1 Oddział, 4  Punkty Obsługi Klienta oraz 5 bankomatów, co przyczyniło się do jeszcze łatwiejszego dostępu do naszych usług bankowych. Nasza oferta zawiera szeroką gamę produktów bankowych dla rolników, klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, jednostek budżetowych i terytorialnych. Umożliwiamy również finansowanie dużych przedsięwzięć inwestycyjnych w oparciu o konsorcja bankowe.

    Chcąc sprostać wymaganiom naszych Klientów stale dostosowujemy swoją ofertę do ich indywidualnych potrzeb i rosnących wymagań. Mamy nadzieję, że dzięki doświadczeniu, dobrze wyszkolonej kadrze pracowników, kompetentnej i miłej obsłudze staniemy się już dziś Państwa Bankiem.

Zapraszamy Serdecznie.

drukuj całą stronę

Oferujemy wysokiej jakości produkty bankowe na atrakcyjnych warunkach!

Banery