Treść strony

Bezpieczne zakupy w sieci za pomocą twojej karty VISA

Bezpieczne zakupy w sieci za pomocą twojej karty debetowej możliwe dzięki usłudze 3D Secure. Mając dowolną kartę płatniczą VISA wydaną przez Bank Spółdzielczy w Trzebnicy możesz wygodnie i bezpiecznie płacić w Internecie na całym świecie! W sklepach internetowych oznaczonych symbolem „Verified by VISA” przy próbie płatności kartą transakcja będzie musiała być potwierdzona dodatkowym kodem PIN oraz jednorazowym hasłem SMS. 

Co to jest 3D-secure?

3D-Secure (ang. Three Domain Secure) to standard zabezpieczenia płatności kartami w sklepach internetowych poprzez bezpieczny protokół przyjęty przez organizację płatniczą Visa International (Verified by VISA).

Zalety zabezpieczenia 3D-secure

  • Dodatkowe bezpieczeństwo,
  • Bezpłatne zabezpieczenie,
  • Dzięki szybkiej transakcji, potencjalnie skraca się termin dostarczenia przesyłki.

Jak aktywować zabezpieczenie 3D-secure?

Etap I - uaktualnienie numeru telefonu w Placówce Banku

Kontakt telefoniczny z Klientem jest niezbędny do wysyłania wiadomości SMS z hasłem jednorazowym niezbędnym do sfinalizowania transakcji internetowej bądź hasła służącego aktywacji usługi na portalu kartowym kartoSFERA. W przypadku braku pewności, czy Bank posiada Państwa aktualny numer telefonu, prosimy o kontakt z najbliższą Placówką Banku Spółdzielczego w Trzebnicy.

 Etap II - rejestracja karty na portalu kartowym

W celu rejestracji karty na Portalu kartowym kartoSFERA należy:

  • Wejść na stronę Portalu kartowego kartoSFERA,
  • Podać numer PESEL,
  • Wpisać otrzymane SMS-em hasło do pierwszego zalogowania na Portalu kartowym.

Szczegółowy przewodnik Użytkownika po portalu kartowym "kartoSFERA" dostępny jest tutaj.

Etap III - dokonywanie transakcji internetowych

Po dokonaniu jednorazowych czynności opisanych w etapach I-II, przy dokonywaniu każdej transakcji płatniczej przez Internet kartą, poza wpisaniem wymaganych informacji z karty płatniczej, Klient zostanie poproszony o podanie kodu PIN dla usługi 3D Secure ustanowionego przez Klienta w portalu kartoSFERA (uwaga: nie jest to PIN do karty) oraz podanie jednorazowego kodu SMS (autoryzację) otrzymanego na numer telefonu o którym mowa w etapie I.

Limity transakcji internetowych

 1. Standardowo (ze względów bezpieczeństwa) z dniem 1 lutego 2015 r. limity transakcji internetowych zostały wyzerowane automatycznie dla wszystkich posiadaczy kart płatniczych w Banku.
 2. Ustalenie limitu transakcji dokonywanych przez Internet będzie możliwe: w placówce Banku Spółdzielczego w Trzebnicy. Poza wyżej opisanymi funkcjonalnościami Portalu kartowego, za jego pośrednictwem będą Państwo mogli dokonać następujących czynności:
  • zmieniać kod PIN karty,
  • zastrzegać kartę,
  • włączyć lub wyłączyć funkcję zbliżeniową karty zbliżeniowej.

Do  otworzenia plików należy posłużyć się programem Acrobat Reader firmy Adobe.
Informacje na temat programu Acrobat Reader oraz dokumentów PDF należy szukać na stronie firmy Adobe pod adresem http://www.adobe.com.

 

drukuj całą stronę

Oferujemy wysokiej jakości produkty bankowe na atrakcyjnych warunkach!

Banery